»  اخبار  »  اخبار عمومي  »  کسب عنوان طرح برتر توسط سامانه مديريت دفاتر حقوقي در شرکتهاي آبفا
 • سامانه مديريت دفاتر حقوقي بامداد به عنوان نرم افزار برتر در دومين جشنواره فن آوري اطلاعات صنعت آب وفاضلاب کشور شناخته و تقدير شد
 •  

  سامانه مديريت دفاتر حقوقي بامداد به عنوان نرم افزار برتر در دومين جشنواره فن آوري اطلاعات صنعت آب وفاضلاب کشور شناخته و تقدير شد.

  دومين جشنواره فن آوري اطلاعات صنعت آب وفاضلاب باحضور مهندس ثمره هاشمي مديرعامل شركت مهندسي آب وفاضلاب كشور در تاريخ دوم و سوم اسفند 1390 در محل تالار تلاش وزارت كار برگزار گرديد. در اين جشنواره مديران و كارشناسان دفاتر فناوري اطلاعات آبفاي كشور و همچنين برخي مديران و كارشناسان شركتهاي آب و فاضلاب شهري و روستايي حضور داشتند.
  مدير كل دفتر آمار و فناوري اطلاعات شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور ضمن بازديد و با حضور در غرفه ي شركت آبفاي استان همدان،در گفتگوئي اختصاصي در خصوص برپائي جشنواره با اشاره به رويكرد اصلي جشنواره كه همان برقراري امنيت است،اظهار داشتند: رويكرد ديگر در بخش علمي جشنواره است كه با تشكيل دبيرخانه و برگزاري فراخوان طرح و مقاله در 7 محور شامل: نرم افزار ،پ‍ژوهش ،زير ساخت و شبكه و از همه مهمتر امنيت در ميان شركتهاي آب و فاضلاب شهري و روستايي سراسر كشور رسما" كار خود را آغاز كرد، در اين جشنواره حدودا" 140 طرح از تمامي شركتها دريافت گرديد و كميته داوري 14 طرح از طرحهاي ارسالي به دبيرخانه را به عنوان برتر،انتخاب و معرفي نمودند .
  مهندس مظفريان،در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به رويكرد ديگر اين جشنواره گفت: حضور و مشاركت برخي شركتهاي خصوصي در بخش آب وفاضلاب چشمگير بود كه حدودا"25 شركت بخش خصوصي كه در زمينه هاي مختلف سيستمهاي مالي و اداري ،امور مشتركين، اتوماسيون، امنيت اطلاعات ،وب سايت، شبكه و سخت افزار، فعاليت دارند و در اين فراخوان شركت نموده اند و در جشنواره مذكور حضور دارند.
  اين گزارش مي افزايد،در روزهاي دوم و سوم اسفند، 14 طرح برتر در اين جشنواره ارائه گرديد كه يكي از طرحهاي برتر توسط مديريت دفتر آمار و فناوري اطلاعات شركت آبفاي استان همدان با عنوان سامانه مديريت دفتر حقوقي بود كه توسط آقاي مهندس صديقي در روز اول برگزاري جشتواره ارائه گرديد و با اهدا لوح تنديس و تقدير نامه از ايشان تجليل به عمل آمد.
  شايان ذكر است تمامي شركت كنندگان در اين جشنواره صاحب غرفه بودند و در پايان ضمن داوري،ارزيابي هاي لازم صورت پذيرفت و پنج غرفه به عنوان غرفه هاي برتر معرفي گرديدند و غرفه ي شركت آبفاي استان همدان نيز به عنوان غرفه ي برتر منتخب گرديد و در مراسم اختتاميه  با اهداي تنديس جشنواره و لوح از مديريت عامل شركت آبفاي استان همدان-آقاي مهندس عزالدين،تقدير و تشكر شايسته به عمل آمد
  .

   

  مشاهده اطلاعات تکميلي سامانه مديريت دفاتر حقوقي

   

                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 4452
  بازگشت

  پشتیبانی آنلاین

   خدمات و فعالیتها

  مشتریان

   محصولات

  درباره ما

   
   

  .:: حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به بامداد عصر پردازش مي باشد ::.